Останнім часом користується великою популярністю сучасний танець.  Хоча зовсім недавно ми навіть не підозрювали, що існує така різноманітність сучасних стилів і напрямків:

Танці вулиць (STREET DANCE)

Ці танці зародились на багатолюдних вулицях мегаполісів, бурно увійшли в життя підлітків і впевнено зайняли свою нішу в сучасному танцювальному мистецтві. Вважається, що існує дев’ять основних напрямків street dance, із яких чотири най глобальніші – це реп, диско, техно і брейк-біт. Ці напрямки виникли на основі музики, в якій  вони тісно між собою зв’язані. Коли  появився новий напрямок в музиці, народився і відповідий йому танець. Кожен танець має характерні рухи, свою техніку і манеру виконання, які використовуються в даному стилі.

ХІП-ХОП (HIP-HOP)

Хіп-хоп є найбільш популярним масовим танцем. В перекладі Хіп-хоп означає стрибок-скок, рухи мають вільний характер.

Електрік-бугі (ELECTRIC BOOGIE)

Це напрямок заснований на електронній музиці. Рухи гострі, електричні, включають ізоляцію, рухи робота, елементи хвилі, мультиплікація, удар струмом, ходьба, маріонетка.

ДИСКО (DISCO)

Це танцювальна музика, призначена в першу чергу для дискотек. Рухи швидкі, гострі, корпус вертикальний. Танець  жвавий, рухливий, багато поворотів, і піруетів.

Зараз триває набір в школу танцю!

Запрошуємо всіх бажаючих!

Вивчаємо різні стилі, види;

готуємо до конкурсів, фестивалів та концертів.

У нас найкращі умови для занять, кваліфіковані та сертифіковані тренери.